CB RADIO WARSZAWA - NAPRAWA CB - SKLEP - SERWIS - KOMIS

SAXON > CB Radio - naprawa, serwis, sklep

W naszej firmie można nabyć zasilacz do nawigacji GPS i rejestratora trasy , który nie powoduje żadnych zakłóceń w pracy cb radia . Nie jest to ładowarka , i w niektórych urządzeniach nie będą doładowywane akumulatorki . Zasilacz przeznaczony jest do ciągłego zasilania urządzenia w samochodzie , a nie ładowania akumulatorków w tym urządzeniu .

UWAGA !!! proszę sprawdzać jaki jest pobór prądu przez nawigację i rejestrator trasy ( jest to opisane przez producenta na obudowie urządzenia lub na oryginalnym  zasilaczu ) , zawsze trzeba kupować zasilacz mojej produkcji z pewnym zapasem mocy , co najmniej 0,5A .

Zasilacz można nabyć drogą wysyłkową + koszt wysyłki 10 - 15 zł.  Trzeba wysłać e-maila do naszej firmy i zamówić odpowiedni zasilacz , oraz podać dokładny adres do wysłania zamówionego zasilacza , ja podam numer konta do wpłaty należności , po wpłaceniu odpowiedniej kwoty , zasilacz zostanie wysłany pod wskazany adres . Nie wysyłamy za pobraniem . poczta@saxon.waw.pl

 

Podstawowa wersja zasilacza , cena 70 zł.

Napięcie wejściowe 12V z gniazda zapalniczki w samochodzie , poprzez wtyk zapalniczkowy z bezpiecznikiem ( przewód od wtyku do zasilacza około 25 cm.)

Napięcie wyjściowe 5V/1A poprzez wtyk mini usb ( przewód od zasilacza do wtyku mini usb około 1,2m. )

Najnowsza wersja zasilacza , 120 zł. - umożliwia zasilanie nawigacji GPS i rejestratora trasy .

Napięcie wejściowe 12V z gniazda zapalniczki w samochodzie , poprzez wtyk zapalniczkowy z bezpiecznikiem ( przewód od wtyku do zasilacza około 25 cm. )

Napięcie wyjściowe 5V/3A poprzez dwa oddzielne przewody zakończone wtykami mini usb ( przewód od zasilacza do wtyku mini usb około 1,2m. )

 

 

 

 

   
Serwery wirtualne © by SAXON 2021