CB RADIO WARSZAWA - NAPRAWA CB - SKLEP - SERWIS - KOMIS

SAXON > CB Radio - naprawa, serwis, sklep

Naprawa radiotelefonów cb

Nasza firma powstała z zamiłowania do radiokomunikacji i radioamatorstwa w 1985 roku. Posiadamy licencje krótkofalarskie na wszystkie pasma amatorskie . Na początku prowadziliśmy serwis urządzeń radiokomunikacyjnych i RTV w Warszawie przy ulicy Radzymińskiej . Od momentu wprowadzenia sprzedaży w Polsce radiotelefonów CB również i nasza firma zajęła się tą dziedziną radiokomunikacji dostępnej dla każdego ( pasmo obywatelskie ) . W 1994 roku firma nasza została przeniesiona na ulicę Czapelską 33 a głównym profilem jest sprzedaż oraz pełny serwis radiotelefonów CB i innych urządzeń radiokomunikacyjnych . Urządzenia analogowe wypierane są z naszego życia przez cyfrowe , a idąc za postępem i my w trosce o jakość swoich usług w 2002 roku wymieniliśmy prawie wszystkie przyrządy kontrolno pomiarowe na cyfrowe ,  renomowanych firm . Nasza wiedza , doświadczenie oraz zaplecze techniczne spowodowały że pomimo iż nie jesteśmy wielką firmą to współpracuje z nami wiele firm transportowych które zaopatrujemy w sprzęt oraz zapewniamy pełny serwis . Wiele firm z Warszawy i okolic zajmujących się naprawą CB RADIO na stałe prowadzi z nami współpracę i te trudniejsze naprawy zlecane są nam . Od 1 września 2008 r. zapraszamy do nowej siedziby firmy na ul. Czapelską 30 .

Naprawa CB Radia - SAXONJesteśmy na rynku już 39 lat .

SKLEP .   Sprzęt kupiony u nas jest objęty 24-to miesięczną gwarancją . Każde CB RADIO w momencie kupna jest podłączone pod antenę i wypróbowane przez klienta osobiście . Na czas naprawy gwarancyjnej dajemy radio zastępcze . Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie , gdyż każdy ma inne oczekiwania . Dla każdego klienta dobierzemy odpowiedni zestaw , w zależności do potrzeb i oczekiwań , a dla najbardziej wymagających zrobimy nawet więcej - nie potrafimy jedynie , nagiąć praw fizyki .

Naprawa CB Radia 2 - SAXON

SERWIS .  Naprawiamy wszystkie typy i marki radiotelefonów CB . Przestrajamy radia przywiezione z zachodu na system polski . Urządzenia nabyte w naszej firmie naprawiane są na miejscu i klient nie musi robić paczki i wysyłać gdzieś w polskę ( wiele firm daje gwarancje importera ). Większość napraw robionych jest od ręki a bardziej skomplikowane nie trwają dłużej niż kilka dni . Sprzęt kupiony lub naprawiany u nas , jest zawsze , nawet po wielu latach , sprawdzany gratis - wystarczy nasza nalepka gwarancyjna .

Naprawa CB Radia 3 - SAXON


Prowadzimy skup uszkodzonych radiotelefonów CB .

Zapraszamy nowe firmy do współpracy jak również osoby indywidualne .

   
Serwery wirtualne © by SAXON 2024